KONST / Litografier / Färglitografi 15396249
nr 1539 6249
Färglitografi
Cuba, "Comision de Orientacion Revolucionnaria 1973". Ej signerad. Färglitografi, bildmått: 51x61 cm, yttermått inklusive ram: 74x74
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:47:29
8/5 20:42:29